Rozpis dětí

Pokyny pro registraci

Najděte v seznamech, potvrďte sms nebo e-mailem účast.

Dále nově při potvrzování účasti dopište data narození dětí, trvalé bydliště a e-mail (pokud nemám).

  • Účet pro platbu poplatků: 1349969193/0800
  • Začátek: 13.9.2021

Upozorňujeme, že do seznamů případné změny nedoplňujeme. Aktualizace seznamů proběhla 12.9.2021

Nováčci

Pondělí

Určeno pro rodiče s dětmi.Určeno pro rodiče s dětmi.
Pondělí 15:30 – 16:00
Instruktor: Petra Černá
Pondělí 16:00 – 16:30
Instruktor: Petra Černá
Vítovec, Matějů, Kumbera, Jelínková, Paluchová, Knížek V., Marešová, Knauer, Jelínek, Samková, HolýWolner, Tušek, Pitule, Hošková, Rašek, Škrabálková, Beránek, Straka, Hrubý
Určeno pro rodiče s dětmi.Určeno pro rodiče s dětmi.
Pondělí 16:30 – 17:00
Instruktor: Petra Černá
Pondělí 17:00 – 17:30
Instruktor: Petra Černá
Bezděk, Němcová, Bouřilová, Kopečná, Tomanová, Horáková, Hora, Matějková, Vlčková, Trefanec, TalůžekHajduk, Chaloupka, Zdeněk, Holá, Blahníková, Radoušová, Novák O., Babková, Bláhová, Šmucr, Kološ, Brabcová, Novotný

Pátek

Určeno pro rodiče s dětmi.Určeno pro rodiče s dětmi.
Pátek 15:15 – 15:45
Instruktor: Petra Černá
Pátek 15:45 – 16:15
Instruktor: Petra Černá
Špaček, Pergl, Kováčová, Písařová, Jůda, Vačkářová, Němec, Němcová, Hrabík, Vítek, Novák E., KlejnováJeníčková, Rousová, Česáková, Tykalová, Líva, Machová, Rádl, Šemberk, Hnojský, Hošková, Baloun
Určeno pro rodiče s dětmi.
Pátek 16:15 – 16:45
Instruktor: Petra Černá
Majerová An., Holarová, Baumlová, Majerová Al., Zdrahalová, Jindra, Nauš J., Brázdová, Krátká, Smahová

Sobota

Určeno pro rodiče s dětmi.
Sobota 10:30 – 11:00
Instruktor: Petra Černá
Kraus, Pořická, Kovandová, Šiling, Panuška, Tomeš, Rieglová, Pojar, Vorlíčková, Půčková

Malé děti

Pondělí

Určeno pro děti bez doprovodu.Určeno pro děti bez doprovodu.
Pondělí 16:00 – 17:00
Instruktor: Miroslava Zámečníková
Pondělí 16:30 – 17:00
Instruktor: Magdalena Voláková
Duchoň, Tremlová, Strejc J., Bečvářová, Hajžman, Kovářová, Javůrková, Lišková, Niklová, Chaloupka, SieglKuběnová, Zieglerová, Bína, Sýkora, Patlejch, Kalčíková, Malík, Hanzlík, Konečná, Rádlová, Ludvarová
Určeno pro děti bez doprovodu.Určeno pro děti bez doprovodu.
Pondělí 17:30 – 18:15
Instruktor: Petra Černá
Pondělí 18:15 – 18:45
Instruktor: Petra Černá
Ziegler, Nosál, Krůsová, Krůsová, Chladová, Vejskalová, Šilhavý, Bezděková, Vlček, Jelínek, KorčíkCariková, Hosnedl, Vladařová, Vaníková, Beránková, Šlechtová, Nosálová, Michlová, Homolka, Brejcha, Jungvirtová, Jílková

Pátek

Určeno pro děti bez doprovodu.Určeno pro děti bez doprovodu.
Pátek 16:00 – 16:30
Instruktor: Miroslava Zámečníková
Pátek 16:30 – 17:00
Instruktor: Miroslava Zámečníková
Peksa, Němec, Novák E., Skalová, Pokorný, Pavlas, Tykalová, Majer Z., Turnerová, BřezinováKrátký, Majer F., Hošek, Pelcr J., Brunátová, Duchková, Nauš O., Lacková, Huspeka, Maršálková, Šlajchová, Dubský
Určeno pro děti bez doprovodu.Určeno pro děti bez doprovodu.
Pátek 16:45 – 17:15
Instruktor: Petra Černá
Pátek 17:15 – 18:00
Instruktor: Petra Černá
Knížek, Smahová, Cvachovec Ja., Novák Mi., Švejnoch, Holarová, Brašnová, Holec, Strejc D.Baumlová, Vašmuciusová, Karesová A., Fürbacherová Ka., Šulcová A., Škrabálek, Špedlová, Čmejla, Landkamerová
Určeno pro děti bez doprovodu.
Pátek 16:00 – 17:00
Instruktor: Adam Zámečník
Galová, Vašmucius, Balounová, Fürbacherová Kr., Skřivan L., Hlavová, Pelcr, Vorlíková, Vraný O., Kühnl, Brázdová, Brašna, Kalous

Oddíly

Pondělí

Pondělí 17:00 – 18:00
Instruktor: Jan Lukš
Pondělí 17:00 – 18:00
Instruktor: Andrea Vovsová
Drozdová, Drozdová, Volák, Voláková, Zajícová, Urbánek, Hlavatá, Brabcová, Tremlová, Nová, Kostelanská, Blank S.Venclová, Štychová, Zajíc, Ticháčková, Nikl, Kellnhoferová, Ungr, Novák Ma., Bína S., Sieglerová

Pátek

Pátek 16:00 – 17:00
Instruktor: Magdalena Voláková
Pátek 17:00 – 18:00
Instruktor: Andrea Vovsová
Písařík, Panušová, Panušová, Divišová, Brunová, Beneš, KovářPísaříková, Červená N., Kyselová Kr., Matějková, Blanková S., Kuba K., Vovsová, Blank D., Brůhová, Muknšnábl
Pátek 17:00 – 18:00
Instruktor: Vendula Kosnarová
Pátek 17:00 – 18:00
Instruktor: Adam Zámečník
Svoboda, Pícková, Kuba M., Karesová, Červená, Kyselová Ka., Vraný T., Brázda, Šulcová, Muknšnáblová, KutilPícek, Kotal, Blanková T., Hašková, Stránský, Sysel, Boudová, Cvachovec Ji., Siková, Skřivan, Pavlasová

Změna hodin vyhrazena.