Rozpis dětí

Pokyny pro registraci

  • Účet pro platbu poplatků: 1349969193/0800
  • Začátek kurzů: 31. 1. 2022

Upozorňujeme, že do seznamů případné změny nedoplňujeme. Aktualizace seznamů proběhla 17. 1. 2022. Za jménem dítěte je uveden variabilní symbol.

Nováčci

Pondělí

Určeno pro rodiče s dětmi.
Pondělí 16:30 – 17:00
Náhrada: Sobota 11:15
Instruktor: Petra Černá
Patlejch Jiří 300
Roháčová Karolína 301
Kramář Karel 302
Kutil Adam 303
Kadlec Filip 304
Carik Jan 305
Mrňáková Kateřina 306
Špačková Zuzana 307
Balvin Simon 308
Duchoň Tomáš VS dle Matyáše
Kalčíková Magdaléna 309
Hajžmanová VS dle Jakuba

Sobota

Určeno pro rodiče s dětmi.
Sobota 11:15 – 11:45
Náhrada: Pátek 16:30
Instruktor: Petra Černá
Volf Jakub 310
Kováčová Evelína 311
Kováčová Rozálie 312
Kajínek Lukáš 313
Pavezová Terezie 314
Rádl Dominik 315
Šemberk Filip 316
Líva 636
Matějů 101

Malé děti

Pondělí

Určeno pro rodiče s dětmi.Určeno pro rodiče s dětmi.
Pondělí 16:00 – 16:30
Náhrada: Pátek 16:15
Instruktor: Petra Černá
Pondělí 17:00 – 17:30
Náhrada: Pátek 15:45
Instruktor: Petra Černá
Němcová Oli 602
Horáková 600
Pojar 603
Vorlíčková 604
Paluchová 605
Marešová Ema 606
Hrubý 607
Hajduk 609
Chaloupka Petr 610+bratr
Zdeněk Kar. 611
Holá Ad. 612
Radoušová Ad. 613
Babková M. 614
Novotný Seb. 617
Kumbera 180
Holý Mat. 619
Bezděk 601
Novák O. 101

Pátek

Určeno pro rodiče s dětmi.Určeno pro rodiče s dětmi.
Pátek 15:15 – 15:45
Náhrada: Sobota 10:45
Instruktor: Petra Černá
Pátek 15:45 – 16:15
Náhrada: Pondělí 17:00
Instruktor: Petra Černá
Pergl 596
Novák Eli 595
Kováčová 593
Písařová 592 (nebo po 16.30 u Magdy)
Wolner 591
Vlčková 590
Krátká Ver. —
Nauš Jindra —
Majerová Mon. 649
Tykalová 635
Machová Ema 637
Baloun 640
Hnojský 641
Brázdová 642
Smahová 643
Čáp 644
Knížek 645
Tušek 625
Určeno pro rodiče s dětmi.
Pátek 16:15 – 16:45
Náhrada: Pondělí 16:00
Instruktor: Petra Černá
Němcová
Němec 626 + sestra
Hrabík 628
Majerová Aneta 629
Holarová+sestra 630
Baumlová 631
Majerová Alžběta 632
Zdrahalová 633
Jindra Šť.634

Sobota

Určeno pro rodiče s dětmi.
Sobota 10:45 – 11:15
Náhrada: Pátek 15:15
Instruktor: Petra Černá
Kraus 608
Tomanová 615
Talůžek 620
Špaček 618
Kováčová 598
Šiling 621
Tomeš 622
Beránek 623
Blahníková 624
Škrabálková 597
Jeníčková 594
Brabcová S 648 (platba -500Kč)

Větší děti

Pondělí

Určeno pro děti bez doprovodu.Určeno pro děti bez doprovodu.
Pondělí 16:00 – 17:00
Instruktor: Miroslava Zámečníková
Pondělí 16:30 – 17:00
Instruktor: Miroslava Zámečníková
Duchoň 151
Tremlová 6
Strejc 152+bratr
Hajžman 153
Kovářová 154
Javůrková 155
Lišková 156
Siegl—
Soukupová 157
Malík 128
Kuběnová 124
Zieglerová 125
Patlejch 126
Kalčíková 127
Hanzlík 129
Konečná 130
Rádlová 131
Ludvarová 132
Brejcha P 133
Chaloupka Jan—
Určeno pro děti bez doprovodu.Určeno pro děti bez doprovodu.
Pondělí 17:30 – 18:15
Instruktor: Petra Černá
Pondělí 18:15 – 18:45
Instruktor: Petra Černá
Ziegler—
Nosál 134
Krůsová 135
Krůsová —
Chladová 136
Vejskalová 137
Šilhavý 138
Bezděková—
Vlček—
Jelínek 139
Korčík 140
Cariková 141
Hosnedl 142
Vladařová 143
Vaníková 144
Beránková 145
Šlechtová 146
Nosálová —
Michlová 147
Homolka 148
Jungwirtová 149
Jílková 150
Votíková 181

Pátek

Určeno pro děti bez doprovodu.Určeno pro děti bez doprovodu.
Pátek 16:00 – 16:30
Instruktor: Magdalena Voláková
Pátek 16:30 – 17:00
Instruktor: Magdalena Voláková
Němec Ond 159
Skalová 161
Pavlas—
Tykalová 162
Majer Zden 163
Turnerová 164
Březinová 165
Sýkora 166
Rousová 194
Krátký S. 167
Hošek (Vorl)169
Pelcr 170
Brunátová 171
Duchková 172
Nauš O. 173
Lacková 174
Huspeka 175
Maršálková 176
Šlajchová 177
Dubský 178
Česáková 179
Určeno pro děti bez doprovodu.Určeno pro děti bez doprovodu.
Pátek 16:45 – 17:15
Instruktor: Petra Černá
Pátek 17:15 – 18:00
Instruktor: Petra Černá
Knížek —
Smahová —
Cvachovec —
Novák Mik –
Švejnoch 182
Holarová —
Brašnová 183
Holec 7
Strejc D.—
Pokorný 184
Baumlová 185
Vašmuciusová 186
Karesová—
Šulcová—
Škrabálek—
Špedlová 187
Čmejla 188
Landkamerová 168
Určeno pro děti bez doprovodu.
Pátek 16:00 – 17:00
Instruktor: Adam Zámečník
Galová 190
Vašmucius—
Balounová (úraz)
Skřivan L.—
Hlavová 192
Pelcr—
Vorlíková—u br.
Vraný —
Kuhnl 193
Brázdová —
Brašna—

Oddíly

Pondělí

Pondělí 17:00 – 18:00
Instruktor: Jan Lukš
Pondělí 17:00 – 18:00
Instruktor: Andrea Vovsová
Volák 2
Voláková bez platby
Urbánek 4
Brabcová 5
Blank Sasha spolu všichni 9
Ticháček 6
Venclová 10
Štychová 11
Ticháčková 12
Kellnhoferová 14
Novák Maty spolu 15
Sieglová spolu 17
Hašková 18
Bečvářová 19

Pátek

Pátek 17:00 – 18:00
Instruktor: Andrea Vovsová
Pátek 17:00 – 18:00
Instruktor: Vendula Kosnarová
Písařík 20
Červená Nik spolu 27
Kyselová Kr. Spolu 28
Matějková 29
Blanková Sally—
Kuba Kryštof spolu 30
Vovsová bez platby
Blank Danny—
Brůhová 31
Divišová 15
Zahradník 100
Mukenšnábl
Svoboda 33
Pícková 34
Kuba Martin—
Karesová spolu 35
Červená—
Kyselová Kar.—
Vraný Tonda spolu 36
Brázda Vilém spolu 37
Šulcová Alžběta 38
Kutil 39
Nová Anežka 40
Mukenšnáblová
Pátek 17:00 – 18:00
Instruktor: Adam Zámečník
Kotal 41
Blanková Tilly—
Stránský 42
Sysel 43
Boudová Adéla 44
Cvachovec J spolu 45
Siková Monika 46
Skřivan Tomspolu47
Pavlasová spolu 48

Změna hodin vyhrazena.