Organizace školního roku 2019-2020

Informace o plavání v době po koronaviru:

Z důvodu finální rekonstrukce bazénu se bazén otevře až od 30.8.2020. V kurzech proto není možné ani nadále pokračovat.

V podmínkách naší agentury na stránkách bylo počítáno i s možností omezení výuky z důvodu vyšší moci (epidemie, uzavření sportoviště). Nevzniká proto finanční kompenzační náhrada kurzů (vracení kurzovného).

Z důvodu zachování dobrého jména agentury jsme se však rozhodli, že neodplavanou část kurzu PŘEVEDEME do období 30.8.-15.11.2020, tj. V tomto období nebudete kurzy hradit.
Rozdělení do skupin proběhne jako každý rok tak, že se kolem 15.8. najdete v seznamech na našich stránkách – děti 3-5 let, děti 6–18 let. Potvrdíte se a dále do 15.11. plavete zdarma. Poté bude vytvořen další kurz, ve kterém dle svého rozhodnutí budete pokračovat.

Doporučujeme všem využít plavání zdarma v uvedeném období, jiná kompenzace bohužel není možná již z důvodu, že většina dětí využila příspěvek zdravotní pojišťovny a ten by musel být po složitém prohlašování z naší strany vrácen.

Doufám, že všichni oceníte naši snahu o znovunavrácení do normálu, věřte, že nastávající doba bude pro naše kurzy a všechny instruktory náročná, z důvodu kompenzace pracují do listopadu bez nároku na mzdu a ve svém volném čase. Ze všech sil se budeme snažit, aby doba normálu nastala co nejdříve. Držme si palce! Užijte si pokud možno klidné léto a všem hodně zdraví. Kolem 15.8. se těším na Vaše telefony, emaily apod.

Informace pro nováčky:

Zatím postupuji tak, že si na nové zájemce, kteří k nám přicházejí, beru kontakt. Ideálně telefon a email. Pokud bude situace příznivá, budu chystat, jako každý rok, kolem 15.8. skupinky. Pro nováčky obvykle nabízíme 1-2 skupinky v pondělí a v pátek. Protože Vám nebudeme nahrazovat zameškané kurzy, platili byste pololetní platbu 2000Kč (náhrady jako u pí. Voráčkové). Rádi bychom začínali v prvním týdnu v září, záleží na dokončení rekonstrukce bazénu. Data budou ale už v tom srpnu jasná. Pokud by se nějak vyvíjela epidemie, budeme vymýšlet varianty (např. určitý počet lekcí v delším časovém pásmu…), to ukáže léto. Takže zájemci se mi mohou hlásit na email wellnessm@seznam.cz s uvedenými údaji – jméno a příjmení dítěte, pokud již nyní poskytnete datum narození a trvalé bydliště (souhlas se podepisuje až na lekci a je možné doplnit), telefon a email. Budeme se těšit.

Mirka Zámečníková
(individuální konzultace – wellnessm@seznam.cz)